Czysty dom bez użycia CHEMII- jest to możliwe. 

Ekologiczne czyścidła- czyszczące nawet tłuszcz! Produkty czyszczące działają przy użyciu JEDYNIE wody. Wtłoczona w produkty Technologia z NanoSilver, wyczyści każdy rodzaj powierzchni bez użycia jakichkolwiek detergentów.

Raypat to firma zajmująca się produkcją i sprzedażą rękawic czyszczących, które nie wymagają użycia chemikaliów. Mokry czyścik wiąże cząsteczki brudu między klinami włókna dzięki siłom kopilarnym.

Takie rękawice z mikrowłókien, mogą być przydatne w wielu sytuacjach DO ZADAŃ SPECJALNYCH- szczególnie w kuchni lub łazience, gdzie chcemy dokładnie wyczyścić powierzchnie, ale jednocześnie unikać użycia agresywnych środków chemicznych.

Firma Raypat specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości rękawic czyszczących, które są przyjazne dla środowiska i łatwe w użyciu. Warto zwrócić uwagę na ich produkty, jeśli szukasz sposobu na bardziej ekologiczne sprzątanie.

Dostępna pełna oferta pod tym linkiem : https://zanetkrawczyk.raypath.info

Od niemal 30 lat na rynku produkują ekologiczne czyściki, które przyczyniają się do zmniejszenia zużycia środków chemicznych w gospodarstwach domowych.

Czysty dom bez użycia CHEMII- jest to możliwe.