Skip to content

Organizacja przestrzeni

Usługa polegająca na organizacji przestrzeni, w której będziesz przechowywać rzeczy.

Usługa najczęściej następująca po usłudze declutteringu, polegająca na zorganizowaniu funkcjonalności Twoich mebli, w których będziesz przechowywać swoje rzeczy. Wspólnie wyznaczymy strefy w szafach i szufladkach, tak aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń, którą dysponujemy. Jeśli chcesz zorganizuję Ci miejsce na wspomnienia i pamiątki, które z Tobą pozostaną. Celem całej usługi jest zminimalizowanie, a finalnie wyeliminowanie bałaganu, który towarzyszy Ci na co dzień. Twoja przestrzeń będzie funkcjonalna, a każda w nim rzecz będzie miała swoje nieprzypadkowe miejsce i przeznaczenie.

Dwugodzinna KONSTULTACJA, dzięki której zapoznam się z Twoimi oczekiwaniami  oraz przygotuję odpowiednio dopasowaną do nich ofertę. Po spotkaniu przygotuję dla Ciebie listę linków do stron internetowych, na których znajdziesz przedmioty, które pomogą Ci w procesie naprawiania swojego wnętrza.

Po konsultacji będziesz gotowy do wdrożenia rozwiązań, które omówiliśmy. Jeśli jednak poczujesz, że nie jesteś na to gotowy możesz zdecydować się na dalszą współpracę ze mną. Bez problemu zrobię to za Ciebie!

Cena 2h konsultacji + lista linków do stron internetowych: 1000PLN

(z dojazdem do klienta na terenie Warszawy)

Kiedy profesjonalna organizacja?

– wtedy, gdy bałagan w szafach to Twoja norma i codzienność, nad którą nie potrafisz zapanować

– wtedy, gdy czujesz, że którekolwiek z pomieszczeń w Twoim domu potrzebuje na nowo organizacji.

– wtedy, gdy chcesz zyskać więcej przestrzeń w pułkach i szufladach. Przy użyciu odpowiednich organizerów jest to możliwe.

Organizacja przestrzeni

Przed rozpoczęciem współpracy

Zapraszam Cię do odpowiedzi na kilka pytań, abym mogła poznać Twoje wymagania.