Skip to content

Kilka słów o mnie.

Nazywam się Żaneta Krawczyk. Jestem artystyczną duszą kreującą niesamowite wnętrza. Ukończyłam szkołę podyplomową w Akademii Sztuk pięknych  w Warszawie. Zawodowo zajmuję się declutteringiem oraz projektowaniem wnętrz. Jako profesjonalistka patrzę na pomieszczenia przede wszystkim przez pryzmat stylu oraz ergonomii. Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci.

Jestem szczęściarą, że robię w życiu to, co lubię! Projektuję wnętrza tak, aby były one designerskie i  funkcjonalne. Zajmuję się również  declutteringiem i profesjonalną organizacją przestrzeni. Sprawiam, że w waszych domach zawita porządek na dłużej. Często okazuje się, że to nie wnętrze mieszkania, czy domu jest problemem, tylko zbyt duża ilość nagromadzonych w nim rzeczy.  Z przyjemnością pokażę Ci, jak odpowiednio zaaranżować przestrzeń i odzyskać harmonie we wnętrzu. Moją misją jest uświadomienie ludziom korzyści płynących z zadbanych i dobrze zorganizowanych wnętrz. Zachęcam o dbanie o nasze otoczenie, aby  cieszyć się z jego pozytywnych wpływów na nasze  życie. Dobrze zorganizowane wnętrza, przynoszą wiele korzyści dla naszego zdrowia, samopoczucia oraz produktywności.  Chętnie dzielę się wiedzą, zarówno teoretyczną , jak i praktyczną, gdyż sama dbam o swoją przestrzeń i ją pielęgnuję.  Sprawiam, że wnętrza są źródłem radości dla nas samych oraz dla innych osób, które odwiedzają nasze mieszkania.

O mnie

„ Uporządkowanie swojej przestrzeni, w której żyjemy na co dzień daje szansę na bardziej zorganizowane życie codzienne. To jakość w codziennym życiu, na którą możesz sobie pozwolić ‘’.

„Twoja przestrzeń niech wspiera Cię w codziennym życiu”

                                                             Pozdrawiam,

O mnie
O mnie